FE Yapı - Hakkımızda

Firmamız   23 yıldan beri gelecek için tasarlanmış kaliteli ve modern yaşam sahaları inşaat ediyoruz.. Hizmet sektörünü uzun soluklu bir koşu olarak düşünen firmamız 1995 yılından bu yana Eğitim sektörü başta olmak üzere Akaryakıt İnşaat Taahhüt alanlarında faaliyet göstererek hizmetlerine devam etmiş ,sektörde görünen eksiklikler ve ihtiyaç dolayısıyla da Fe Birlik İnşaat olarak Yalıtım Sektöründe faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir.

Ürettiğimiz her projenin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, sadece inşaat yapmak değil, kaliteli ve modern yaşam alanları oluşturmak.

İnşaa ettiğimiz her yaşam alanında kalite, güvenilirlik ve sağlamlıgı ilke edinerek Farklılığımızı ortaya koyarken . İnanıyoruz ki bu sektörde hizmet etmek  uzun yıllar sürecek güven ilişkisinin ilk adımı olacaktır. Çünkü çalışma prensibimiz geçici çözümler üretmek değil kesin  ve kalıcı hizmet sunmaktır.

Üretilen projelerde istek ve beklentileri karşılayacak nitelikte işler  ortaya koymak , kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermemek hizmet ilkesi olarak benimsediğimiz ilkelerimizdir.

Müşterilerimizin mutluluğu, bizim başarımızdır.